Hakkımızda

Hedefimiz daima KaliteHizmet

Rm Gaz Kontrol Sistemleri İth. İhr. Ltd. Şti. proje bazlı ve müşteri odaklı olarak ürün ve sistem araştırma-geliştirme, tasarım-projelendirme yapmaktadır. Doğal gaz ve tüm diğer akışkanlar için basınçlı kaplar, basınç düşürme-ölçüm istasyonlarının imali ve montajı, gaz kontrol ekipmanlarının temini, satışı ve satış sonrası servis olarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Rm Gaz Kontrol Sistemleri, teknoloji takipçisi ürünleri ve sistemleri ile hali hazırda faaliyetini sürdürdüğü 8000 m² kullanım sahalı fabrikasında, yirmi beş yılı aşkın deneyimli personeli ile sunduğu teknik kapasite ve özgüveni ile değerli çalışma ortaklarına aktif ve kaliteli hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.


Rm Gaz Konrol Sistemleri Çünkü:

Tecrübe: Türkiye’nin BOTAŞ onaylı ilk doğal gaz basınç ölçüm ve/veya düşüm istasyonlarının ve basınçlı kapların imalatçısı olması sebebi ile tecrübesi Türkiye’de gazın kullanılmaya başlandığı ilk yıllara dayanmaktadır.

Müşteri Odaklılık: Projeler, ilk aşamasından en son aşamasına dek müşterilerin gereksinimlerini, taleplerini ve şartnamelerini karşılamak üzere planlanmakta ve uygulanmaktadır.

Kalite Güvencesi: Şirketimiz, kalite yönetim sistemi ISO 9001 Kalite Yönetimi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği ve ISO 14001 Çevresel Yönetime uygun olarak kurulmuştur ve tarafımızca sürekli geliştirerek uygulamaya devam etmektedir. Ayrıca, sektöre özel olarak ASME standartlarına ve 2014/68/EC yönetmeliğine uygun şekilde kalite sistemi zenginleştirilmiştir.

Zamanında Üretim: Üretimin her aşaması titizlikle organize olunarak kontrol edilmektedir.

Satış Sonrası Destek: Etkin bir şekilde satış sonrası destek sağlanmakta, bakım, onarım ve profesyonel eğitim kursları periyodik olarak kullanıcı ihtiyaçlarına göre düzenlenmektedir.